Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zakład Rehabilitacji

icotel_0.pngTelefony kontaktowe

  Rejestracja 

  77 45 20 861

  Kierownik

  77 45 20 860

  Masażyści 

  77 45 20 865

  Pokój lekarzy 

  77 45 20 866

  Pracownia fizykoterapii 

  77 45 20 867

  Sala gimnastyczna 

  77 45 20 869

personel.pngPersonel

e-mail: 

Kierownik:
Lidia Kalinowska

Specjaliści fizjoterapii: Piotr Kosiński, Wojciech Wolański

mgr fizjoterapii: Teresa Doliszna, Marta Kiełbicka,  Magdalena Krzemińska, Rafał Podkański, Ewa Sołtys, Magdalena Szostak, Teresa Świtała, Anna Troszyńska Stefan,Tomasz Chuć, Katarzyna Bronek, Kamil Fiedler

Starszy technik fizjoterapii: Dorota Bakalarz, Aleksandra Kosińska, Irena Kuźmicka, Ewa Łuczak, Małgorzata Zamorowska, Dariusz Żyżyk

Masażyści: Starszy technik masażysta Małgorzata Archacka, Leszek Jaroszewski.

Rejestratorka: Regina Cichoń, Iwona Chojnowska

Psycholog: Joanna Szlachta 

 

infoicon.pngZakład Rehabilitacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu udziela świadczeń od poniedziałku do piątku.

Rejestracja: osobiście w sekretariacie Zakładu w godz. 8:00-14:00, lub telefonicznie: 077 45 20 861 w godz. 8:00-14:00

Zakład Rehabilitacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu powstał w 1998r. i jest największym Zakładem Rehabilitacji w Opolu. W Zakładzie Rehabilitacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu zatrudniona jest wykwalifikowana kadra, magistrzy i technicy rehabilitacji oraz masażyści. Posiadamy pełną gamę zabiegów z zakresu leczenia usprawniającego, doskonale wyposażone gabinety fizykoterapii w specjalistyczny sprzęt z zakresu elektrolecznictwa, do leczenia polem magnetycznym, polem elektromagnetycznym wielkiej częstotliwości, światłolecznictwa, krioterapię. Posiadamy w pełni wyposażoną salę gimnastyczną, wykonujemy wszystkie ćwiczenia o charakterze leczniczym (wyciągi, ćwiczenia w odciążeniu, z obciążeniem, wolne, indywidualne, Mc Kenzie, PNF), które pozwalają na uzyskanie optymalnych wyników usprawniania leczniczego.

 

Leczymy schorzenia:

 

Zakres wykonywanych zabiegów rehabilitacyjnych:

1. Fizykoterapia:

 

2. Hydroterapia:

 

3. Masaże:

4. Kinezyterapia:

 

Informacje dla pacjentów

Na pierwszą wizytę u lekarza Poradni Rehabilitacyjnej prosimy o przysienie zdjęć rtg i innych wyników badań diagnostycznych.

Na zabiegi prosimy o przynoszenie: obuwia zamiennego, ręcznika, wygodnego stroju do ćwiczeń (w przypadku zaplanowania kinezyterapii), informacji o zabiegach umawianych w rejestracji.

W przypadku skierowania na zabiegi wymagające gotowego leku (do jonoforezy, fonoforezy) prosimy o przynoszenie podpisanych leków ze sobą na pierwszy zabieg.

 

Skierowania:

1. Do Poradni Rehabilitacyjnej – pacjenci są umawiani  na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza z dowolnej Poradni./ NFZ/ Rejestracja w Zakładzie Rehabilitacji codziennie 8.00-14.00, lub telefonicznie 774520861.

2. Na zabiegi:

- pacjenci ze skierowaniem od lekarza  specjalisty rehabilitacji umawiają się na zabiegi bezpośrednio w rejestracji Zakładu Rehabilitacji codziennie 8.00-14.00.

- pacjenci ze skierowaniem na zabiegi do fizjoterapeuty od innego lekarza są umawiani na wizytę fizjoterapeutyczną na której fizjoterapeuta po badaniu pacjenta kieruje na określone zabiegi, które są umawiane w Rejestracji Zakładu.

 

Skierowania na zabiegi ważne są jeden miesiąc od daty wystawienia.

 

Skierowanie do poradni: może wystawić każdy lekarz prowadzący leczenie pacjenta.

 

Skierowanie do Poradni Rehabilitacyjnej ważne jest jeden rok od daty wystawienia. W trakcie tego roku pacjent może się umawiać do Poradni Rehabilitacyjnej w celu kontynuacji leczenia, bez konieczności ponownego skierowania ( dotyczy tej samej jednostki chorobowej).

           

UWAGA!

Zgodnie z umową z NFZ zabiegi realizujemy w serii po 10 zabiegów.

Większa ilość zbiegów wymaga kontrolnej wizyty lekarskiej i dodatkowego skierowania.

        


Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Staramy się, by czas spędzony na rehabilitacji w naszym Zakładzie mijał Państwu miło i przyjemnie, by przyniósł jak najwięcej korzyści i zadowolenia, przywrócił utracone zdrowie, sprawność i radość.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów wzbogaciliśmy ofertę również o zabiegi komercyjne (pełnopłatne). Staramy się wykonać je w dogodnych dla Państwa  terminach. Cennik usług pełnopłatnych przedstawiamy poniżej. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej bogatej oferty.

lokalizacja.png Lokalizacja

Zakład Rehabilitacji  znajduje się na pierwszym piętrze w budynku

mapka_szpital_pogladowa.jpeg

 

Wersja XML